O nas

Zapraszamy do współpracy i zwiedzania pięknych miejsc
Edu Tour

Wspólne wyprawy

Biuro podroży Edu Tour Turystyka i Edukacja zaprasza wszystkich pasjonatów podroży na wspólne wyprawy, te bliższe i dalsze, po Polsce, Europie i po świecie. Są to przede wszystkim wycieczki objazdowe oraz pielgrzymki. Programy dopasowujemy do Państwa oczekiwań.

Edu Tour

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę wycieczek grup zagranicznych do Polski, m.in. do Krakwa, Warszawy, Lublina, Wrocławia, Gdańska (incoming travel) oraz przyjazdowych na Lubelszczyznę, łącznie z pobytami SPA i pobytami rehabilitacyjnymi. Rezerwujemy hotele, transport i przewodników na terenie całej Polski, a także w Lublinie, w Państwowym Muzeum na Majdanku, w Kazimierzu, Nałęczowie, Puławach, Kozłówce, Zamościu, Chełmie, Krasnobrodzie, Zwierzyńcu i na Roztoczu.

Realizujemy także Bon Turystyczny.

Edu Tour

Nasze doświadczenie

Z sentymentu do ponad 20-letniej pracy na wyższych uczelniach i posiadając olbrzymie doświadczenie, realizujemy projekty edukacyjne i szkoleniowe.

Świadczymy usługi pilotażu i przewodnictwa. Nasz kadra posiada uprawnienia: pilota wycieczek, kierownika kolonii, opiekuna kolonii, rezydenta, przewodnika po Lublinie i Lubelszczyźnie.

Jesteśmy partnerem Programu Lublin Strefa 60+.

Posiadamy Certyfikat Prezydenta Miasta Lublina: Miejsce przyjazne Seniorom.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Napiszcie do nas!